Zájezdy na míru

Neobávejte se ceny, pokud chcete poslat nabídku na cestu na míru, určitě budete příjemně překvapeni. Cesty na míru často vychází výrazně levněji než např. velké skupiny s průvodcem a zážitek z dovolené je mnohem lepší.

Jsme schopni zařídit

Zařídíme a zpracujeme

 • itinerář vaší soukromé poznávací cesty osobním vozem po afrických zemích (tzv. selfdrive)
 • pronájem automobilu (osobního nebo auta 4x4 s plnou kempovou výbavou)
 • pronájem cestovního endura (s výbavou a oblečením)
 • ubytování všech kategorií
 • stravování
 • vyškoleného průvodce/řidiče
 • mezinárodní a vnitrostátní letenky
 • trajekty, víza

Dále zařizujeme

 • Incentivy a konference
 • Safari a cesty za dobrodružstvím
 • Cesty pro vyhraněné zájemce a zájmové skupiny (golf, potápění, turistika, vinice a pod.)
 • Skupinové okružní cesty
 • Výlety luxusními vlaky (Blue Train, Rovos Train)
 • Lázeňské a ozdravné pobyty
 • Svatební cesty

Nabídka jednotlivých zemí

Jihoafrická republika

cesty tzv. self drive - ubytování, auto, itinerář, skupinové zájezdy s průvodcem, jedno a vícedenní výlety, pouze ubytování nebo půjčení aut, expediční cesty různé délky, katalogy, luxusní vlaky, odjezdy možné kdykoliv.

Namibie

cesty tzv. self drive (ubytování, auto, itinerář), expediční cesty různé délky (kempové, s ubytováním, skupinové zájezdy, pronájem aut 4x4 s vybavením), malé skupiny s průvodcem.

Botswana

cesty tzv.self drive (ubytování, auto 4x4, itinerář)expediční cesty, luxusní safari s přelety, mobilní safari se skupinou nebo individuální.

Zimbabwe

expedice, okruhy s průvodcem, ubytování.

Zambie

expedice, safari s průvodcem.

Malawi

expedice, individuální cesty.

Mozambik

expedice, plážové pobyty.

Tanzánie/Zanzibar

safari na míru s průvodcem, plážové pobyty, kombinace pláž + safari, expedice.

Keňa

safari na míru s průvodcem (kempové, v lodgích, plážové pobyty) kombinace, charterové pobytové zájezdy, expedice.

Uganda

cesty na míru (ubytování v kempech, lodge), zajištění povolení na gorily, expedice.

Madagascar

cesty na míru s průvodcem, expedice, plážové pobyty.

Etiopie

expedice, cesty na míru s vlastním řidičem.

Mali

expedice, cesty na míru.

Mauritius, Seychelly, Réunion atd.

pobytové zájezdy.

Příklad zájezdu - Jižní Africa

Pěší túry po Jižní Africe - 14 dnů

Odjezdy v sobotu Johannesburg v 6.30, konec Johannesburg v pátek v 17.00

Cena od: od 48.000 CZK (single + 7.600 CZK) + letenka dle nabídky

Minimální počet účastníků: 4 osoby - max.12 osob

Ubytování: bungala, chatky, penziony

Navštívené země: Jihoafrická republika, Svazijsko

Den 1.: Mpumalanga (chatky, oběd, večeře)
Po seznámení s cestou se vydáme z Johannesburgu v 6.30 směrem na východ do provincie Mpumalanga. Během odpoledne navštívíme zlatokopecké městečko Pilgrim´s Rest, Bourkes Luck Potholes a vyhlídku na God´s Window. Ubytování v chatkách.
Den 2 - 3: Soukromá rezervace (lodge, snídaně, oběd, večeře)
Naší první delší vycházkou bude dopoledne Blyde River kaňon. Půjdeme od okraje kaňonu až dolů k řece. Cestou si budeme moci užít výhledy na Three Sisters a řeku pod námi. Po obědě se vydáme do soukromé rezervace, kde si užijeme odpolední a následně i noční safari. Spát budeme v prostém kempu, což nám umožní užít si divočinu.
Den 4.: Národní park Kruger (chatky, snídaně, oběd, večeře)
Jedním z vrcholů naší cesty je pěší safari brzy ráno s místním strážcem parku, při kterém se dozvíme, jak poznat stopy zvířete, které chceme najít. Po tomto vzrušujícím zážitku se vydáme do NP Kruger. Další dva dny strávíme na safari a budeme hledat zvířata - levharty, lvy, slony a další. Ranní a odpolední safari, poledne strávíme odpočinkem v kempu. Náš profesionální průvodce Vás seznámí s ekologií, faunou a flórou buše. Možnost je i nočního safari.
Den 5 - 6.: Království Svazijsko (bungala - snídaně, oběd, večeře)
Vjedeme do Království Svazijsko a projedeme oblastí, kde se pěstuje ovoce, pak se vydáme do hor. Dvě noci strávíme v Malalotja - přírodní rezervaci, kde prozkoumáme tuto málo známou oblast pěšky. Svazijci mají bohatou kulturní historii, navštívíme trhy s medicínskými a řemeslnými výrobky, až budeme projíždět hlavním městem Mbabane 7. den naší cesty.
Den 7 - 8.: Isimangoliso wetland park (longe, 2x snídaně, 2x oběd, 1x večeře)
Znovu se vrátíme do Jihoafrické republiky a pojedeme do Zululandu. Dopoledne strávíme v rezervaci Hluhluwe na safari, kde byla vždy prioritou ochrana nosorožců. Později odpoledne se vydáme na krásnou 2-3 hodinovou vycházku ve False Bay skrze les, kde budeme pozorovat ptáky a dozvíme se, jak důležitá je mokřada. Isimangaliso je místo Světového dědictví UNESCO, oblast leží v jedinečném místě, kde se kombinují jezera, subtropické pobřeží, lesy a divoká zvířata.
Den 9 - 10.: Bojiště (lodge - snídaně, oběd)
Odejdeme z pobřeží a vydáme se přes kopce a údolí Zululandi do městečka Dundee. Zde byly vedeny bitvy mezi Zuly, Brity a Búry. Navštívíme muzeum Tulana než se přesuneme do Lodge, kde budeme mít volné odpoledne. Příští ráno se vypravíme na Islandwana bojiště, předtím než se vydáme na vzrušující 4-5 hodinovou túru po stopách dvou britských uprchlíků skrze vlnící se kopce Zululand. Později toho dne před návratem do lodge zastavíme na Roukes Drift.
Den 11 - 12.: Dračí hory (chatky, snídaně, oběd, večeře)
Seznamte se s majestátností Dračích hor - v místním jazyce Zulu Ukhahlamba - hráz ze štítů. Přenocujeme pod vrcholky hor (ve výšce 1.600 m n.m.) a den pak strávíme vycházkou po horách a u čerstvých horských pramenů. Horský vzduch je osvěžující a lodge je fantastickým místem pro odpočinek.
Den 13.: Dračí hory (chatky, snídaně, oběd)
Den začneme brzkou snídání a následně vyrazíme na Witsieshoek těsně pod ohromujícím Sentinel Peak. Túra povede zprvu přes štěrkovou cestu a následně bude zahrnovat i krátkou část lezení po železném žebříku. Tím se dostaneme až na vrcholek Amfiteátru a k nádherným Tugela vodopádům (3.000 m n.m.). Po této vycházce se dostaneme do lodge, která se nachází vysoko v horách (2.300 m n.m.) a ze které je krásný výhled na pohoří Mont-Aux-Sources.
Den 14.: Johannesburg - konec cesty (snídaně, oběd)
Ráno je ještě volno na vycházku do hor a pak se vydáme na cestu do Johannesburgu, příjezd asi v 17.00.